Pár slov o nás

Kto sme a čo robíme

Náš začiatok sa viaže k roku 2007, kedy sme začali aktívne realizovať obchodnú činnosť s brúsenými diamantmi. Od roku 2008 sa zároveň zameriavame na zákazkovú výrobu šperkov osadených diamantmi, ktorú pre nás realizujú v rámci subdodávok zlatnícke dielne výhradne zo Slovenska. Záleží nám na rozvoji zlatníckej profesie, zavádzaní svetových zlatníckych technológii ako aj budovaní dobrej povesti tohto remesla na Slovensku.

Pri výrobe našich šperkov využívame najmodernejšie technológie, ktoré garantujú presnosť, symetriu, dokonalú štruktúru kovových zliatin pri metalurgickom spracovaní – 14 K alebo 18 K zlato. Naše šperky majú osobitý dizajn, Brúsené diamanty dovážame z Tel Avivu, Antwerp, New Yorku, Londýna. Spolupracujeme so svetovo významnými obchodníkmi, ktorý majú zastúpenia na každom kontinente, prístup k diamantovej surovine s Kymberley proces certifikátom, sú obklopený profesionálnym tímom brusičov a disponujú bohatými zásobami kvalitných brúsených diamantov.

V rámci našej obchodnej politiky dodržiavame pravidlá svetových štandardov, medzinárodných pravidiel, zákazníkom ponúkame výhradne diamanty so špičkovou kvalitou výbrusu. V našej ponuke dominujú diamanty s certifikátmi GIA, podľa ktorých sa v medzinárodnom obchode s diamantmi stanovujú ceny diamantov, tzv. referenčné ceny známe pod označením Rappaport.

V našej ponuke nenájdete syntetické diamanty ani technicky upravené diamanty. Našou prioritou je priniesť zákazníkom prírodné diamanty s vysokou kvalitou, objektívnou cenou, celosvetovo uznané a obchodovateľné. Vytvárať falošnú ilúziu kvality a hodnoty v očiach zákazníkov je pre nás neprijateľné! Také konanie sa prieči dobrým obchodným mravom, a v konečnom dôsledku vyvoláva veľmi negatívne postoje verejnosti na obchodníkov s diamantmi a diamantovými šperkami.

Za kvalitou nami predávaných diamantov a kvalitou našej produkcie šperkov si plne stojíme a preto poskytujeme našim zákazníkom doživotnú záruku na diamanty, a záruku 5 rokov na šperky.

Diamanty zakúpené u nás sú obchodníkmi rešpektované a vyhľadávané všade vo svete.

Ku každému nášmu zákazníkovi pristupujeme s individuálnou starostlivosťou. Bezplatné odborné poradenstvo, osobné stretnutie kdekoľvek v rámci celej SR, osobné doručenie zakúpeného šperku alebo diamantu kdekoľvek v rámci celej SR, je pre nás samozrejmosť, ktorú praktizujeme v zmysle našej obchodnej politiky, ako prejav budovania dlhodobého korektného vzťahu s našimi zákazníkmi.

Množstvo našich spokojných zákazníkov z celého Slovenska sa už presvedčilo o bezvýhradnej kvalite diamantov v našej ponuke a osádzaných v našich šperkoch. Verifikácia pravosti diamantov je u nás bežná samozrejmosť, naši zákazníci si pri preberaní diamantu alebo diamantového šperku overujú laserom vypálené číslo certifikátu na diamante, zároveň si môžu overiť pravosť certifikátu na web stránke gemologického laboratória GIA.

Prečo práve my

 • originálny dizajn
 • exkluzívnosť - vyrábané len malé série šperkov
 • špičková kvalita diamantov s certifikátmi GIA New York
 • laserom značené diamanty
 • 100 % verifikácia diamantu na certifikát
 • verifikácia pravosti certifikátu on-line na GIA - overenie certifikátu
 • bezkonkurenčný pomer cena/kvalita
 • garantovaná diskrétnosť a bezpečnosť pre našich zákazníkov
 • bezplatné balenie šperku v exkluzívnych drevených krabičkách
 • bezplatné odborné poradenstvo
 • nie sme žiadny sprostredkovatelia, neprevádzkujeme MLM,
 • šperky nedodávame do obchodnej siete, naše ceny neobsahujú provízie obchodných medzičlánkov, ani náklady bežných "kamenných" obchodov
 • diamanty nakupujeme priamo v Izraeli, v spoločnosti (prvotný zdroj), ktorá patrí medzi TOP brusičov a obchodníkov s pobočkami po celom svete

BLOG.SME.SK

Diamanty majú výnimočné optické schopnosti, ktoré ich predurčili pre použitie v klenotníctve. Dôležité je vedieť, že nie každý vybrúsený diamant dokáže zo seba vydať maximum krásy.

Viac na: Ako vybrať správny diamant

Je to ako s húsenicou, z ktorej vyrastie krásny motýľ. Keď ho držíte v rukách, je to obyčajný kamienok. Surovina, z ktorej vznikne po vybrúsení klenot.

Viac na: Svetová produkcia diamantov

Nie všetko čo sa trblieta je aj hodnotné. Na čo dávať pozor pri kúpe diamantu alebo diamantových šperkov.

Viac na: Kúpili ste si diamant ?